Členská základna

Zástupci veřejného sektoru

Organizace Zástupce – příjmení, jméno, titul Adresa

Zastoupení v orgánech
MAS Krajina srdce

Zájmová skupina
Město Sedlec-Prčice Jeřábková Miroslava Náměstí 7. května 62, 257 91 Sedlec-Prčice Monitorovací a kontrolní výbor - člen veřejná sféra
Mikroregion VENKOV Mikulanda František Hlinická 250, 391 37 Chotoviny člen MAS veřejná sféra
Městys Borotín Novotná Jitka Borotín 57, 391 35 Borotín člen MAS veřejná sféra
Obec Dolní Hořice Rothbauer Pavel Dolní Hořice 50, 391 55 Chýnov Programový výbor - člen veřejná sféra
Obec Opařany Řezáčová Blanka, Mgr. Opařany 30, 391 61 Opařany člen MAS veřejná sféra
Společenství obcí Čertovo břemeno, svazek obcí Sedláček Zdeněk, Mgr. Vítkovo náměstí 69, 257 92 Sedlec-Prčice

 

veřejná sféra

ZŠ a MŠ Mladá Vožice Váchová Hana, Mgr. Morávkovo nám. 25, 391 43 Mladá Vožice   vzdělání a řemesla

 

Zástupci neziskového sektoru

Organizace Zástupce – příjmení, jméno, titul Adresa Zastoupení v orgánech
MAS Krajina srdce
Zájmová skupina
Římskokatolická farnost Dražice
Divišová Anna 
Dražice 226, 391 31 Dražice
člen MAS    
církev a kultura
Sbor dobrovolných hasičů Mladá Vožice
Dlouhý Miroslav, Ing.
A. Mareše 397, 391 43 Mladá Vožice
Monitorovací a kontrolní výbor - předseda
hasiči
Klub přátel dlouhých kilometrů Doktorová Marcela Sedlčanská 85, 257 91 Sedlec-Prčice člen MAS sport a tělovýchova
Občanské sdružení Polánka Dvořáková Ludmila, Ing. Leština 56, Slapsko, 391 43 Mladá Vožice Výběrová komise - předseda sport a tělovýchova
SDH Nové Dvory Hořejší Jiří Nové Dvory 20, 391 61 Opařany člen MAS hasiči
Český Merán, o.p.s. Janda Pavel Vítkovo náměstí 69, 257 92 Sedlec - Prčice Výběrová komise - člen cestovní ruch
Římskokatolická farnost Mladá Vožice Kášková Jana, Ing. Morávkovo nám. 21, 391 43 Mladá Vožice Výběrová komise - člen církve a kultura
SK Merán, o.s. Krčmářová Tamara Chotětice 1, 257 91 Sedlec-Prčice člen MAS sport a tělovýchova
TOULAVA, o.p.s.
Krejčí Jaroslav
Generála Svobody 257, 257 91 Sedlec-Prčice
místopředseda MAS
Programový výbor - místopředseda
cestovní ruch
Mirabelka, o.s. Pavlata Ladislav, Ing. Vilice 62, 391 43 Mladá Vožice člen MAS podnikání
Okrašlovací spolek pro Nadějkov a okolí Průšová Jana, Mgr. Hubov 5, 398 52 Nadějkov koordinátor Klubu řemesel v Nadějkově životní prostředí a ekologie
Římskokatolická farnost Jistebnice Šittová Marie, Bc. Kostelní 92, 391 33 Jistebnice člen MAS církve a kultura
Lesánek o.s. Švecová Alena Borotín 2, 391 35 Borotín Monitorovací a kontrolní výbor - člen životní prostředí a ekologie
Občanské sdružení Jistebnická vrchovina Urbánek Karel Náměstí 109, 391 33 Jistebnice člen MAS životní prostředí a ekologie
Klub v lomené Volfová Eva Lomená 282, 391 37 Chotoviny koordinátor Klubu řemesel v Chotovinách vzdělání a řemesla

 

Zástupci soukromého sektoru

Organizace Zástupce – příjmení, jméno, titul Adresa Zastoupení v orgánech
MAS Krajina srdce
Zájmová skupina
ZEM B + B, s.r.o. Babor Jaroslav, Ing. Popovice 1, 391 43 Mladá Vožice člen MAS zemědělství
FO
Benda Jiří, st.
Hronova Vesec 1, 399 01 Milevsko
Výběrová komise - člen
zemědělství
FO Berger Štěpán Vyšehrádek 122, 391 33 Jistebnice člen MAS podnikání
FO Borkovcová Jana, Ing. Nemyšl 13, 391 43 Mladá Vožice Monitorovací a kontrolní výbor - člen sociální sféra
Speciální zahradnictví Brož Jiří Revoluční 167, 257 91 Sedlec-Prčice člen MAS zemědělství
FO Brož Josef Balkova Lhota 11, 391 31 Dražice Výběrová komise - člen zemědělství
FO Čejková Zdeňka Sudoměřice u Tábora 122, 391 36 Sudoměřice u Tábora Monitorovací a kontrolní výbor - člen sociální sféra
FO Černá Olga, Ing. Kaliště 22, 399 01 Nadějkov   životní prostředí a ekologie
FO Hienl Petr, Ing. Františkov 12, 391 43 Smilovy Hory   podnikání
FO
Hienlová Monika, Ing.
Františkov 29, 391 43 Smilovy Hory
předseda MAS
cestovní ruch
FO Hladík Štěpán, Ing. Hartvíkov 4, 391 55 Dolní Hořice   zemědělství
FO Honza Jiří, Mgr. Stříbrná alej 54, 391 37 Chotoviny Výběrová komise - člen vzdělání a řemesla
FO Koblihová Romana Měšetice 37, 257 91 Sedlec-Prčice člen MAS veřejná sféra
EWE CZ, s.r.o. Kopková Jindřiška Smrkov 10, 391 33 Jistebnice člen MAS zemědělství
FO
Králová Jana  
Smilovy Hory 15, 391 43 Mladá Vožice
koordinátor Klubu řemesel ve Smilových Horách
vzdělání a řemesla
FO Maděrová Jana Náměstí 109, 391 33 Jistebnice člen MAS životní prostředí a ekologie
FO Návarová Petra, Ing. Pořín 89, 391 55 Dolní Hořice člen MAS vzdělání a řemesla
Rodinná farma Nejdrovi Nejdrová Dana Horní Hořice 7, 391 55 Chýnov člen MAS zemědělství
FO
Peterková Milena
Borotín 201, 391 35 Borotín
Programový výbor - člen
koordinátor Klubu řemesel v Borotíně
podnikání
FO Plzáková Jana, Bc. Pořín 108, 391 55 Dolní Hořice člen MAS vzdělání a řemesla
FO Srbek Vlastislav Hartvíkov, 391 55 Chýnov člen MAS myslivci
FO
Stejskalová Marie
Pořín 42, 391 55 Chýnov
koordinátor Klubu řemesel v Poříně
vzdělání a řemesla
TAKELOT, s.r.o. Tejnor Milan Borotín 170, 391 35 Borotín Výběrová komise - člen cestovní ruch
FO Veselá Markéta Pořín 84, 391 55 Chýnov člen MAS vzdělání a řemesla
FO Zíková Marie Nad Pilou 619, 391 43 Mladá Vožice člen MAS sport a tělovýchova
FO Zrzavecký František Pod Chmelnicí 106, 391 37 Chotoviny Programový výbor - člen církve a kultura