Letní tábory

Letní tábor 2015

Letní tábor s angličtinou ve Smilových Horách - CESTA DO POHÁDKY

pro děti školou povinné

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou – „Cesta do pohádky“, který se uskuteční ve dnech od 1. 8. do 8. 8. 2015 ve Smilových Horách pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování pro děti je zajištěno ve zděném objektu (budova bývalé mateřské školky), ve čtyřlůžkových pokojích s WC a koupelnou. V areálu je k dispozici tenisový kurt, sauna, bazén, dětské hřiště a řemeslná (keramická) dílna. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena na osobu: 3 500,- Kč/ sedmidenní turnus

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 000,- Kč uhraďte do 30.6.2015 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 500,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, sešit na AJ) + slovníček

* bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev)

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších. 

V případě zájmu o letní tábor zasílejte vyplněné přihlášky na e-mail maskrajinasrdce@seznam.cz. Do zprávy pro příjemce uveďte LETNÍ TÁBOR. Přihlášky jsou ke stažení na stránkách www.maskrajinasrdce.cz. Další informace obdržíte na telefonu 775 317 757 (Monika Hienlová).

 

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

Pavla Marie Kadeřábková - hlavní vedoucí

Anna Hienlová - studentka Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor

Petr Knotek - student Gymnázia, Tábor

Mgr.Petra Zhorná - zaměstnanec MAS Krajina srdce (zdravotník)

Kamila Forejtová - studentka VŠ

Koordinátor letního tábora: Ing. Monika Hienlová – předsedkyně Občanského sdružení MAS Krajina srdce

 

Před prázdninami Vás na těchto stránkách budeme průběžně informovat o programu,  jídelníčku atd. Doufáme, že se u nás bude Vašim dětem líbit a že budou ještě dlouho a rády vzpomínat na společné zážitky.

Nástup na letní tábor je v sobotu 1.8.2015 mezi 8-9.hodinou.

S pozdravem                                                            

Monika Hienlová a spol.