Letní tábory

Letní tábor 2016

Letní tábor s angličtinou 

pro děti školou povinné

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou, který se uskuteční ve dnech od 10. 7. 2016 do 16. 7. 2016 na Blatnicích pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování bude zajištěno v chatkách po čtyřech lůžkách, WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost s krbem. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena na osobu: 3 000,- Kč/ sedmidenní turnus

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 000,- Kč uhraďte do 30.6.2016 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 000,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* SPACÁK

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, sešit na AJ) + slovníček

* bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev)

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších. 

 

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

Jan Černý - hlavní vedoucí

Anna Hienlová - studentka Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor

Petr Knotek - student Gymnázia, Tábor

Kamila Forejtová - studentka VŠ

Marie Šedivá - zdravotník

Před prázdninami Vás na těchto stránkách budeme průběžně informovat o programu,  jídelníčku atd. Doufáme, že se u nás bude Vašim dětem líbit a že budou ještě dlouho a rády vzpomínat na společné zážitky.

Nástup na letní tábor je v neděli 10. 7. 2016 mezi 8-9.hodinou.

S pozdravem                                                            

Monika Hienlová a spol.

 

Fotogalerie: https://maskrajinasrdce.rajce.idnes.cz/Letni_tabor_2016/

Letní tábor 2016  Letní tábor 2016  Letní tábor 2016

 

Letní tábor 2016