Letní tábory

Letní tábor 2017

Letní tábor s angličtinou pro děti školou povinné

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou, který se uskuteční ve dnech od 29. 7. 2017 do 5. 8. 2017 na Blatnicích pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování bude zajištěno v chatkách po třech lůžkách, WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost s krbem. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena na osobu: 3 700,- Kč/ sedmidenní turnus, cenu jsme museli navýšit z důvodů dražšího ubytování a úrazového pojištění! Turnus je od soboty do soboty!

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 700,- Kč uhraďte do 30.6.2017 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 000,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Nástup - Sobota 29. 7. 16:00 - 17:00

Odjezd - Sobota 5. 8. 9:00 - 10:00

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* SPACÁK

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, poštovní známku)

bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev), 

* baterka

kapesné 200 Kč (autobus - celodenní výlet, na nanuka, apod)

*repelent

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších. 

 

 

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

Monika Hienlová

Jan Černý 

Petr Knotek 

Monika Houdová

Alice Kahounová

Marie Šedivá

 

 

Fotogalerie:

https://maskrajinasrdce.rajce.idnes.cz/Letni_tabor_2017/

Fotogalerie: 
 

Letní tábor 2017  Letní tábor 2017  Letní tábor 2017