Letní tábory
ikona článku

Letní tábor 2020

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou, který se uskuteční ve dnech od 8. 8 do 15. 8. 2020 na Blatnicích pro děti základní školou povinné (15 let včetně). 

Ubytování bude zajištěno v chatkách po dvou a čtyřech lůžkách (chatky pro dívky a chlapce budou oddělené), WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena je 3 800 Kč -.

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 3 400,- Kč uhraďte do 30. 6. 2020 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. Doplatek činní 400,- Kč

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Nástup - Sobota  8. 8. 2020  16:00 - 17:00

Odjezd - Sobota 15. 8. 2019  do 10:00

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* SPACÁK, polštářek

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, poštovní známku)

bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev), bílý šátek (např. bavlněná plena nebo tričko)

* baterka

kapesné 200 Kč 

*repelent

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších.