Letní tábory
ikona článku

LETNÍ TÁBOR 2022

Informace k letnímu táboru.

 

Letní tábor s angličtinou se uskuteční ve dnech od 13. 8. - 20. 8. 2022 na Blatnicích, pro děti základní školou povinné (15 let včetně).

Ubytování bude zajištěno v původním areálu na Blatnicích v chatkách (chatky pro dívky a chlapce budou oddělené), WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka.

Cena je 4 200 Kč .

Platbu ve výši 4 200,- Kč uhraďte do 30. 6. 2022 na č.ú. 2801907672/2010 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte. Pokud si budete nechávat tábor proplácet od svého zaměstnavatele a budete požadovat fakturu, tak napište.

V případě neuskutečnění tábora bude částka vrácena v plné výši.

V případě odhlášení dítěte  z objektivních důvodů (nemoc - potvrzení od lékaře,..) méně jak týden předem účtujeme režijní náklady ve výši 1 000 Kč (pronájem, příprava tábora, stravování..)


Podrobnější informace budou upřesňovány dle aktuální epidemiologické situace.

Prosíme rodiče, aby dětem zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny, vyplnili list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání. List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor, a souhlas s pořizováním fotografií. Přílohy, viz. níže.

Nástup - Sobota  13. 8. 2022  16:00 - 17:00 hodin Odjezd - Sobota 20. 8. 2022  do 10:00 hodin

 

Co by děti měly mít   s sebou?

* SPACÁK, polštářek

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, plavky,  pláštěnku, obuv a kšiltovku, opalovací krém, min. 2 roušky nebo respirátor, ručník, potřeby osobní hygieny, dezinfekci na ruce

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, poštovní známku)

* bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev), bílý šátek (např. bavlněná plena nebo tričko)

* baterka

* kapesné 200 Kč

*repelent

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších.