Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy

MAS Krajina srdce, z. s. informuje o připravovaných kurzech.

 


KURZ HRY NA DECHOVÉ DŘEVĚNÉ NÁSTROJE – zobcové flétny, klarinet, saxofon

Kurz hry na dechové dřevěné nástroje je určen pro děti od předškolního věku do 18ti let.

V novém školním roce bude probíhat výuka v prostorách Základní školy v Mladé Vožici (pro děti od 1. třídy ZŠ a starší) a nově také v prostorách Mateřské školy v Mladé Vožici (pro předškolní děti). Kurz bude probíhat od začátku září do konce června.Cena kurzovného je 100,- Kč za vyučovací hodinu. Den a čas kdy bude výuka probíhat bude upřesněn po domluvě.

V rámci výuky děti absolvují nejen komorní hru, ale také hru v dechovém souboru a základní znalosti hudební nauky. Po celý školní rok se děti účastní celé řady různých vystoupení a akcí nejen v Mladé Vožici, ale i v okolních obcích. Dechový soubor také doprovází dětský pěvecký sbor žáků Základní školy .

V případě zájmu se můžete přihlásit na tel. 607 705 904 nebo mailu mirka.kuk@centrum.cz

Jmenuji se Miroslava Kuklová a hru na dechové dřevěné nástroje vyučuji už od svých studijních let a to především na mladovožicku. Vystudovala jsem hru na klarinet na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Po absolvování studia jsem působila v ZUŠ Třeboň, kde jsem se žáky také účastnila různých soutěží nejen v sólové, ale také v komorní hře a to jak na klarinet, tak na zobcovou flétnu. Dále jsem absolvovala vzdělávací kurzy na zobcovou flétnu. Od roku 2013 vyučuji v ZŠ Mladá Vožice kroužek pěveckého sboru.

 
  •