Aktuality
ikona článku

Festival lokální gastronomie- Naše chutě

Datum konání: Neděle 17.8. 2014 od 11:00 do 21:00

Místo: zahrada restaurace Střelnice a přilehlý park Velký Šanc pod Tržním náměstí / V případě deště se akce koná v sálu Střelnice, Tábor

Vstupné: 50 Kč

 

 

Rádi bychom vás pozvali na 1. ročník festivalu lokální gastronomie s názvem Naše chutě, který se bude konat v neděli 17.8. na zahradě Střelnice. Hlavní myšlenkou je snaha o propagaci současné místní gastronomie. Návštěvník festivalu bude mít možnost na jednom místě ochutnat pokrmy z více než 10 restaurací z Tábora a jeho okolí. Hlavním zdrojem surovin pro kuchaře budou výpěstky a výrobky farmářů a dalších producentů z okolí Tábora. Právě propojení výrobců na jedné straně a restauratérů na straně druhé, je dalším z přínosů tohoto festivalu. Naše chutě se konají pod záštitou pana Jiřího Fišera, starosty města Tábora, a paní Lenky Horejskové, místostarostky města Tábora.

Podmínky a servis pro gastronomické subjekty:

  • Subjekt hradí poplatek 1800,- za pronájem stánku, elektřinu, propagaci a reklamní tiskoviny.
  • Každému z vystavovatelů bude vyroben medailonek na webu festivalu s fotkou a krátkým rozhovorem.
  • Hlavním přínosem budiž pro vystavovatele možnost propagace a to nejen směrem k místní klientele, ale i směrem k turistům, na které bude reklama také mířena. Poplatek za propagaci je hluboce pod cenou jakékoliv reklamy, kterou by si podnikatel platil jednotlivě.
  • Mediálním partnerem je časopis – Chuťopis – více na www.chutopis.cz

Podmínky a servis pro výrobce a farmáře

  • Poplatek 500,- za pronájem prezentačního stolku, propagaci a další reklamní tiskoviny. V případě potřeby i eletřinu.
  • Každému z vystavovatelů bude vyroben medailonek na webu festivalu s fotkou, adresou a seznamem prodávaných věcí.

Princip fungování spolupráce

  • Jak již bylo uvedeno jedním z hlavních přínosů má být právě propojení restauratérů a farmářů/producentů z okolí Tábora. Za tímto účelem bude gastronomickým podnikům zaslán deset dní před festival objednávkový formulář s výrobky a výpěstky, které budou dostupné na festivalu.
  • Abychom spolupráci co nejvíce zjednodušily bude možné objednat suroviny přes naši kontaktní osobu, ta zajistí, jak objednání, tak dopravu přímo do dané restaurace.

 

Doprovodný program

 

  • Pro zvýšení atraktivity jednáme i o doprovodném programu – např. školení o přípravě kávy, seminář s autorkou kuchařek a významnou foodblogerkou, duel kuchařů, hudba a možná přijde i kouzelníkJ