Aktuality
ikona článku

Letní tábor 2021

Informace k letnímu táboru

Letní tábor s angličtinou se uskuteční ve dnech od 10. 7. - 17. 7. 2021 na Blatnicích, pro děti základní školou povinné (15 let včetně).

Ubytování bude zajištěno v chatkách po dvou a čtyřech lůžkách (chatky pro dívky a chlapce budou oddělené), WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka.

Cena je 3 800 Kč .

Platbu ve výši 3 800,- Kč uhraďte do 30. 6. 2021 na č.ú. 2801907672/2010 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte. Pokud si budete nechávat tábor proplácet od svého zaměstnavatele a budete požadovat fakturu, tak napište.

V případě neuskutečnění tábora bude částka vrácena v plné výši.

V případě odhlášení dítěte  z objektivních důvodů (nemoc - potvrzení od lékaře,..) méně jak týden předem účtujeme režijní náklady ve výši 1 000 Kč (pronájem, příprava tábora, stravování..)


Vzhledem k epidemiologické situaci bude nutný PCR test, ne starší 48 hodin - potvrzení o výsledku testu odevzdáte při nástupu na tábor (měl by být zdarma). V průběhu tábora děti pravděpodobně podstoupí antigenní test, který bude námi zajištěn.

Prosíme rodiče, aby dětem zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny, vyplnili list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání. List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor, a souhlas s pořizováním fotografií. Přílohy, viz. níže.

Nástup - Sobota  10. 7. 2021  16:00 - 17:00 hodin Odjezd - Sobota 17. 7. 2021  do 10:00 hodin

 

Co by děti měly mít   s sebou?

* SPACÁK, polštářek

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, plavky,  pláštěnku, obuv a kšiltovku, opalovací krém, min. 2 roušky nebo respirátor, ručník, potřeby osobní hygieny, dezinfekci na ruce

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, poštovní známku)

* bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev), bílý šátek (např. bavlněná plena nebo tričko)

* baterka

* kapesné 200 Kč

*repelent

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
cestne-prohlaseni-covid.pdf 254.2 Kb
list-ucastnika-0-4-1-.doc 29.7 Kb
posudek-lekare.pdf 51.6 Kb
souhlas-s-porizovanim-fotografii139416612.doc 68.1 Kb