Aktuality
ikona článku

Motivační kurz „Osobnostní růst ženy hledající své místo na trhu práce i v sobě samé“

OS Rozkvět zahrady jižních Čech – místní akční skupina s partnery projektu Vás zve k účasti v motivačním kurzu

Místo konání:

Mladá Vožice (Žižkovo náměstí 82, 391 43  Mladá Vožice)

Datum:

20.-21.2.2015 a 20.-21.3.2015 (v pátek vždy od 16 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin)

Jedná se o prezenční motivační kurz určený pouze pro ženy. Vzdělávání bude organizováno ve skupině zhruba 8 žen. Jedná se o sebezážitkový program, při kterém se střídají teorie a modelové situace, řízená diskuze a sdílení vlastních zkušeností.

Po úspěšném absolvování obdrží účastníci osvědčení.

Vzdělávací kurz je zdarma, veškeré náklady na lektory a studijní materiály jsou hrazeny z projektu. Vzdělávacích činnosti budou realizovány pro jednotlivce z cílových skupin:

Rodiče s dětmi (pouze matky), Potencionální/budoucí rodiče (pouze ženy), Rodiče samoživitelé/ samoživitelky (pouze ženy), Osoby pečující o závislého člena rodiny (pouze ženy), Osoby pečující o osobu blízkou (pouze ženy), Dlouhodobě nezaměstnané ženy (jedná se o ženy nezaměstnané déle než 6 měsíců), Fyzické osoby starší 50 let (pouze ženy), Uchazečky o zaměstnání.

Osnova kurzu:

  • sebepoznání – odhalování svého potenciálu
  • co je stres a jak se projevuje
  • psychologická cesta předcházení stresu v běžném životě a každodenních situacích
  • identifikace možností dalšího rozvoje v budoucnosti

Cíle kurzu vedeného odbornými lektory firmy Facilita CZ, s.r.o.

Účastnice kurzu se seznámí s metodami a formami psychohygieny, relaxace a mentálního úklidu, s možnostmi použití těchto metod ve svém soukromém i profesním životě, tvorbou konkrétních programů vlastního seberozvoje v oblasti životní spokojenosti (stanovení cílů, struktury, volba technik, zásobník aktivit a další), zdravého životního stylu, rozvoje a udržení pracovních návyků, možnostmi vzniku stresových situací, s jejich signály a možnostmi řešení, se způsoby zvládání krizových situací, s fázemi vzniku syndromu vyhoření, s možnostmi a prevencí jeho předcházení, odhalováním stereotypů v jednání a komunikaci, s právy žen v pracovně právních poměrech a jejich dodržováním.

 

PLAKÁT S PŘIHLÁŠKOU NALEZNETE ZDE.