Aktuality
ikona článku

Regionální setkání-inspirujte se dobrovolnictvím

Vážený pane, vážená paní,

dovolujeme si vás tímto pozvat na Regionální setkání-inspirujte se dobrovolnictvím konané dne 29.6.2015 od 17:00 hod. na sále kulturního domu v Mezně. Akce je určena zástupcům samospráv, neziskových organizací, podnikatelům i širší veřejnosti. V rámci setkání proběhne představení působení zahraničních i českých dobrovolníků v našem regionu – a to na dobrovolnického projektu WORKCAMP MEZNO 2015 a vernisáž výstavy Dobrovolníkem v ČR. Následovat bude raut připravený zahraničními dobrovolníky.

 

Jako zástupce Obce Mezno a koordinátor místního projektu jsem přesvědčena o tom, že se jedná o vynikající příležitost, jak se seznámit s tím, co to vlastně čtrnáctidenní projekt se zahraničními dobrovolníky zvaný "workcamp" je a jak by mohl být obcím, městům i celé oblasti prospěšný. Jelikož ho Mezno pořádá již sedmým rokem, máme spoustu zkušeností a rádi se o ně podělíme. V oblasti na jihu Středočeského kraje, vyjma Mezna, je "workcamp" téměř n eznámý pojem a přitom se v Mezně už hodně osvědčil.

 
Těšíme se na viděnou

S pozdravem

Iva Vančurová
koordinátor projektu v Mezně
 
Více informací o letošním projektu lze získat na web. stránkách Obce Mezno (www.mezno.cz/workcamp) (odkaz na informace o průběhu loňského workcampu jsou k nalezení na www.mezno.cz/workcamp-2014). Naopak informace přímo o regionálním setkání lze získat na stránkách organizace Inex-SDA - http://inexsda.cz/cs/novinka/globalni-dobrovolnicky-karavan