Aktuality
ikona článku

Seminář - Dotační příležitosti se zaměřením na aktuální výzvy Operačního programu Zaměstnanost

Dovolujeme si Vás informovat o semináři Dotační příležitosti se zaměřením na aktuální výzvy Operačního programu Zaměstnanost, který se uskuteční dne 28. listopadu 2016 v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích (U Zimního stadionu 1952/2).

 

Seminář OP Zaměstnanost bude tematicky rozdělen na dva bloky:

 

DOPOLEDNÍ BLOK od 9:45 do 12:00:

 

·         OP Zaměstnanost pro veřejnou správu (pro obce a příspěvkové organizace) 

ODPOLEDNÍ BLOK od 12:45 do 15:00­:

 

·         OP Zaměstnanost pro podnikatele a neziskové organizace

Pozvánky na obě části semináře naleznete v příloze.

 

Hlavním tématem semináře bude představení operačního programu Zaměstnanost a možností čerpání finančních prostředků z tohoto OP, aktuální výzvy a harmonogram výzev na příští rok, hodnocení projektů, nejčastější chyby v projektech a také bude možnost diskuse a konzultace projektových záměrů s pracovníky MPSV. Prezentace přednesou a Vaše dotazy zodpoví zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí a Eurocentra České Budějovice. Další informace k OP Zaměstnanost a k aktuálním výzvám naleznete zde:https://www.esfcr.cz/prehled-vyzev-opz.

 

Vstup na akci je zdarma. V případě zájmu o účast na semináři se prosím registrujte do 23. listopadu 2016 na e-mailu pavla.slipkova@mmr.cz. V registračním e-mailu prosím uvádějte informaci, na jaký blok semináře se registrujete.

Další informace k semináři naleznete také na stránkách Eurocentra České Budějovice zde: https://ceskebudejovice.eurocentra.cz/ecms/ceskebudejovice/akce/4603/dotacni-prilezitosti---op-zamestnanost/