Aktuality
ikona článku

V Sudoměřicích u Tábora proběhl již po třetí tradiční Kulinářský ples!

Kulinářský ples pořádaný Místní akční skupinou Krajina srdce navázaný na projekt „Chuť a vůně domova“ se uskutečnil v sobotu 7.března v Sudoměřicích u Tábora. Letošního ročníku se zúčastnilo více než 120 hostů, z toho 7 účastníků kulinářské soutěže. Večer byl zahájen možností registrace účastníků do soutěže, která probíhala v disciplínách o nejlepší Velikonoční nádivku neboli sekanici a nejlepší dezert, připravený z ovoce z regionu.

 

Po osmé hodině vystoupili děti ze základní školy v Borotíně s lidovými tanci. Dále následovalo vystoupení břišních tanečnic. Celým večerem provázela jako každoročně kapela PITTBAND a dechová kapela Duo Anděl. Celý ples byl laděn do selského stylu. Pro hosty byly připraveny bramborové placky, které bylo možné namazat si různými druhy povidel, domácí „zelňáky“ a kmínový chléb se sádlem, sypaný solí a cibulí.

Těsně po desáté hodině, po vystoupení dětského souboru mažoretek vyhlásila porota výsledky kulinářské souteže. Pokrmy hodnotila paní Ing. Ludmila Dvořáková, RNDr. Zuzana Guthová a pan František Mikulanda. 

Celý večer moderovala Monika Hienlová, předsedkyně sdružení Mas Krajina srdce.

Tímto děkujeme všem sponzorům plesu za hodnotné ceny darované do tomboly, účastníkům kulinářské soutěže, kapele, kolektivu Mas Krajina srdce, majitelům restaurace u Nádraží za propůjčený sál a všem hostům za skvělou atmosféru.

Fotografie z plesu najdete na webové stránce: https://www.maskrajinasrdce.cz/cs/galerie/fotogalerie

Těšíme se na další uskutečněný ročník!

Mas Krajina srdce, z. s.