Povinné orgány MAS

Kontrolní orgán - Monitorovací a kontrolní výbor

Složení orgánu pro funkční období od 1.1.2021 do 31.12.2023:

Organizace Zástupce – příjmení, jméno, titul Adresa Zastoupení v orgánech
MAS Krajina srdce
Zájmová skupina Sektor
FO Borkovcová Jana, Ing. Nemyšl 13, 391 43 Mladá Vožice Monitorovací a kontrolní výbor - člen sociální sféra soukromý
Sbor dobrovolných hasičů Mladá Vožice Dlouhý Miroslav, Ing. A. Mareše 397, 391 43 Mladá Vožice Monitorovací a kontrolní výbor - předseda hasiči
 
soukromý
Město Sedlec-Prčice Jeřábková Miroslava Náměstí 7. května 62, 257 91 Sedlec-Prčice Monitorovací a kontrolní výbor - člen veřejná sféra veřejný
FO
Stejskalová Marie
Pořín 42, 391 55 Chýnov
Monitorovací a kontrolní výbor - člen, 

koordinátor Klubu řemesel v Poříně

vzdělání a řemesla

 

soukromý
Lesánek z.s. Švecová Alena Borotín 2, 391 35 Borotín Monitorovací a kontrolní výbor - člen životní prostředí a ekologie soukromý
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
slozeni-monitorovaciho-a-kontrolniho-vyboru-archiv.docx 17 Kb

Rozhodovací orgán - Programový výbor

Složení orgánu pro funkční období od 1.1.2021 do 31.12.2023:

Organizace Zástupce – příjmení, jméno, titul Adresa Zastoupení v orgánech
MAS Krajina srdce
Zájmová skupina Sektor
FO
Peterková Milena
Borotín 201, 391 35 Borotín
Programový výbor - člen
koordinátor Klubu řemesel v Borotíně
podnikání
soukromý
Obec Dolní Hořice Rothbauer Pavel Dolní Hořice 50, 391 55 Chýnov Programový výbor - předseda veřejná sféra veřejný
Obec Opařany Rucká Andrea, Ing. Opařany 30, 391 61 Opařany Programový výbor - člen veřejná sféra veřejný
TAKELOT, s.r.o. Tejnor Milan Borotín 170, 391 35 Borotín Programový výbor - člen cestovní ruch soukromý
FO Vavřík Miloslav Koželuzská 47, 391 33 Jistebnice Programový výbor církve a kultura soukromý
Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
slozeni-programoveho-vyboru-archiv.docx 17.8 Kb

Výběrový orgán - Výběrová komise

Složení orgánu pro funkční období od 1.1.2021 do 31.12.2021:

Kmenový člen Výběrové komise

Náhradník člena Výběrové komise

Jméno a příjmení FO/delegovaného zástupce PO

Sektor

Zájmová skupina

Jméno a příjmení FO/delegovaného zástupce PO

Sektor

Zájmová skupina

FO Mgr. Jiří Honza

Soukromý

Sociální sféra

PO Sociální služby městyse Borotín – Bc. Lucie Vachová, DiS.

Veřejný

Sociální sféra

PO Římskokatolická farnost Mladá Vožice – Ing. Jana Kášková

Soukromý 

Církve a kultura

PO Římskokatolická farnost Jistebnice – Bc. Marie Šittová

Soukromý 

Církve a kultura

PO Český Merán, o.p.s. – Pavel Janda

Soukromý 

Cestovní ruch

PO Toulava o.p.s. – Jaroslav Krejčí

Soukromý 

Cestovní ruch

FO Bc. Jana Plzáková

Soukromý

Vzdělání a řemeslo

PO ZŠ a MŠ Mladá Vožice – Mgr. Hana Váchová

Veřejný

Vzdělání a řemeslo

PO Město Jistebnice – Ing. Jiří Popelka

Veřejný

Veřejná sféra

PO Obec Turovec - Pavel Prokop

Veřejný

Veřejná sféra

FO Ing. Klára Tesařová

Soukromý

Zemědělství

FO Ing. Pavel Kozák

Soukromý

Zemědělství

FO Mgr. Jiří Kravar

Soukromý

Sport a tělovýchova

PO Polánka, z.s. – Ing. Ludmila Dvořáková

Soukromý 

Sport a tělovýchova

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
slozeni-vyberove-komise-archiv.docx 27.5 Kb