Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článku3. Vilické jablkobraní

MAS Krajina srdce, z.s. se sdružením Mirabelka, o.s. a obcí Vilice Vás zvou na již 3. ročník akce, která se celá točí kolem ovoce a hlavně ovocných závinů„štrúdlů“!


ikona článkuObnovení Farmářského prodeje ze dvora a kurzy pro všechny věkové katgorie!

Od 20. 11. 2015 obnovujeme již tradiční Farmářský prodej ze dvora. Venkovská tržnice pro Vás bude otevřena každý pátek od 8 hodin. Nabízíme: mošty, křížaly, čerstvá domácí vejce, různé dekorace a šperky, publikace... Připravena bude i zábava pro děti. Dále pro Vás připravujeme pravděpodobně od měsíce prosince různé kurzy jako kurzy angličtiny pro začátečníky a pokročilé, kurz francouzštiny pro začátečníky, kurz počítačové gramotnosti pro začátečníky, řemeslné kurzy jako výroba korálků z fima, výroba wrap náramků, háčkování, patinování. Přijďte nás navštívit, budeme se na Vás těšit!


ikona článkuChotovinský podzimní trh

Zveme Vás na CHOTOVINSKÝ PODZIMNÍ TRH, který se koná 17. - 18. října 2015 v Chotovinách. Budeme pro Vás mít čerstvé mošty, křížaly, pohádkové knížky pro děti, kroniky různých obcí, pohledy atd. Pro děti bude připraven skákací hrad. V neděli si můžete přinést vlastní jablka, které Vám druhově pomůže určit pomolog. Těšíme se na Vás. Vaši MASáci


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!