Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuSlapecký triatlon o putovní Kovářku 22.8. od 13:00

Milí přátelé, pomalu se blíží 3. ročník triatlonu. Uvolnili jsme podmínky startu v "rodinné štafetě" (stačí 1 žena) - může se zúčastnit třeba trojice kamarádů. Závod je doplněn soutěžemi a hrami pro děti o dorty a perníkové medaile. Podrobnosti jsou na stránce: http://www.ospolanka.cz/zavody/triatlon-2015/ Fotky z minulého ročníku: http://www.ospolanka.cz/fotky/slapecky-triatlon-2014 Uvítáme také pomocníky - organizátory a také fotoreportéry...


ikona článkuZelené apartmány ve staré kotelně

Zdá se vám to přitažené za vlasy? Ale kdepak, dnes už byste starou kotelnu v prostorách bývalého zahradnictví v Mladé Vožici těžko hledali. Místo ní tu manželé Miroslav a Helena Dlouhých postavili ubytovací zařízení. Byl to také jeden z projektů, který podpořila MAS Krajina srdce.


ikona článkuPneuservis Prčice

Farma Prčice je klasická zemědělská společnost, která už od roku 1992 hospodaří na zhruba 900 ha půdy. Zabývá se rostlinnou výrobou, ale za dobu své existence na farmě vyzkoušeli ledacos.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!