Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuVítek z Prčice a tanky na pivo

Už 10 let buduje v Sedlci-Prčici pan Petr Kroužil památník Vítkovcům, významnému českému rodu, jehož zakladatel Vítek pocházel právě z Prčice. Při nedávném archeologickém výzkumu na náměstí v Prčici bylo sídlo Vítkovců dokonce nalezeno.


ikona článkuJezdecké závody Borotín

Jezdecká stáj Hrdina – Borotín Vás všechny srdečně zve na vytrvalostní jezdecké závody „Jízda Čertovým břemenem“


ikona článkuTruhlářský set pro klempíře

Když se zeptáte Jana Kohouta z Mašovic, co je jeho povoláním, odpoví: „ Truhlařina, klempířina, pokrejvačina, trochu jsem i zámečník. Dneska to jinak nejde, člověk se musí pořád zdokonalovat.“


ikona článkuRegionální setkání-inspirujte se dobrovolnictvím

Vážený pane, vážená paní, dovolujeme si vás tímto pozvat na Regionální setkání-inspirujte se dobrovolnictvím konané dne 29.6.2015 od 17:00 hod. na sále kulturního domu v Mezně. Akce je určena zástupcům samospráv, neziskových organizací, podnikatelům i širší veřejnosti. V rámci setkání proběhne představení působení zahraničních i českých dobrovolníků v našem regionu – a to na dobrovolnického projektu WORKCAMP MEZNO 2015 a vernisáž výstavy Dobrovolníkem v ČR. Následovat bude raut připravený zahraničními dobrovolníky.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!