Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuPouť ke slávě Panny Marie

Když ve Bzové byla obnovena cesta do Šebířova, pamětníci tehdy vzpomínali na to, že do počátků sedmdesátých let dvacátého století tudy chodilo každé léto procesí. Při sázení stromků kolem cesty jedna ze sázejících navrhla, aby se tato pouť obnovila. Ostatní se jen pesimisticky pošklebovali, s poukazem na to, že je jiná doba, a že stejně nikdo dneska už nepůjde.


ikona článkuV Hartvíkově vám ukovají třebas i vrata

Usedlost, nebo jak se dneska po americku říká farma, v Hartvíkově dýchá čistotou a září novotou. Ing. Štěpán Hladík tu s rodinou kompletně zrekonstruoval staré rodové sídlo. Dlážděný dvůr statku slouží nejen pro provoz statku, ale i zákazníkům kovářské a zámečnické dílny, kterou tu již 6 let provozuje jako doplněk svého zemědělského podnikání.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!