Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuPodnikatelé se mohou začít připravovat na čerpání prvních 17 miliard Kč z OP PIK

Evropská komise včera finálně schválila Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) jako řídící orgán programu proto dává českým podnikatelům co nejdříve k dispozici předběžné podmínky týkající se první vlny výzev OP PIK. MPO v první vlně vyhlásilo 11 výzev s alokacemi ve výši 17,35 miliardy korun.


ikona článkuFestival historických řemesel na hradě Šelmberk

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na letošní X. jubilejní ročník Festivalu historických řemesel na hradě Šelmberk, který proběhne ve dnech 23. a 24. května v areálu hradu a Historicko řemeslně vzdělávacího centra Šelmberk. Denní program po oba dny bude probíhat od 10 do 17 hodin, sobotní večerní hudební program od 21 hodin.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!