Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuVýzva pro žadatele k urychlení předkládání ŽOP

Státní zemědělský intervenční fond (dále jen Fond) vyzývá všechny příjemce dotace, kteří realizují, resp. již mají realizovaný projekt v rámci projektových opatření PRV, a ještě nepodali Žádosti o proplacení, aby urychlili podání Žádosti o proplacení na příslušný regionální odbor Fondu a nečekali na poslední možný termín pro podání Žádosti o proplacení.


ikona článkuVelikonoce v Mas Krajina srdce

Přijďte strávit velikonoční atmosféru do MAS Krajina srdce, kterou pro Vás chystáme v sobotu 4.4.2015 od 8:00-12:00 hodin ve dvoře MAS Krajina srdce v Mladé Vožici (mezi radnicí a prodejnou Švadlenka)


ikona článkuPrvní výzva na dotace pro podnikatele !!

Blíží se možnost čerpat dotaci pro podnikatelský sektor z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!