Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuExkurze do Krajiny srdce pro studenty VOŠ a SZeŠ, Tábor

Ve čtvrtek 26. března 2015 se 33 žáků VOŠ a SZeŠ Tábor se dvěma učiteli vydalo na exkurzi. Tu jim umožnila Jihočeská hospodářská komora v rámci projektu Odborná praxe při vzdělávání v Jihočeském kraji. Projekt se orientuje na navázání spolupráce středních škol se zaměstnavateli, odborníky a nově vzniklým centrem praktického vzdělávání při Technologickém centru v Písku za účelem zajištění kvalitní odborné praxe žáků středních škol.


ikona článkuVýzva pro žadatele k urychlení předkládání ŽOP

Státní zemědělský intervenční fond (dále jen Fond) vyzývá všechny příjemce dotace, kteří realizují, resp. již mají realizovaný projekt v rámci projektových opatření PRV, a ještě nepodali Žádosti o proplacení, aby urychlili podání Žádosti o proplacení na příslušný regionální odbor Fondu a nečekali na poslední možný termín pro podání Žádosti o proplacení.


ikona článkuVelikonoce v Mas Krajina srdce

Přijďte strávit velikonoční atmosféru do MAS Krajina srdce, kterou pro Vás chystáme v sobotu 4.4.2015 od 8:00-12:00 hodin ve dvoře MAS Krajina srdce v Mladé Vožici (mezi radnicí a prodejnou Švadlenka)


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!