Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuDalší kolo udělování certifikátů značky Toulava

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".


ikona článkuKariérní poradenství - Job Cluby zdarma

Program je určen především pro uchazeče o práci, bude se probírat, jak správně napsat životopis, jak se ucházet o práci, jak se chovat u pohovoru a pod.


ikona článkuSETKÁNÍ PAMĚTNÍKŮ - povídání o starých časech

Vážení občané, dovolujeme si vás pozvat na besedu, při které si budeme společně vyprávět, jak se dříve žilo, jak se v obci slavily zvyklosti, na koho či na co nejvíce vzpomínáte. Během besedy bychom vám pustili filmové záběry z filmu, který v rámci projektu Živá kronika s pamětníky připravujeme.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!