Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ŠATNÍK

Připravujeme otevření Šatníku v Táboře na ulici Dukelských bojovníků 2078. Předpokládáme, že to bude již v listopadu 2022. O přesném termínu otevření Vás budeme včas informovat. Sledujte aktuality na našich webových stránkách.


Den sociálních služeb v Táboře

Zdravé město Tábor a Liga proti rakovině pořádají Den sociálních služeb dne 4. 10. 2022 od 10 do 16 hodin na náměstí TGM v Táboře. MAS Krajina srdce se rovněž této akce zúčastní a bude prezentovat služby Šatníku.


OZNÁMENÍ

Dne 10. 8. 2022 jsme odstěhovali všechny věci materiální pomoci z Církve československé husitské se sídlem na Farského ulici číslo 1960/7 v Táboře. Výdejna ošacení i možnost přivážet sem věci pro pomoc potřebným byla ukončena z důvodu rekonstrukce církevních prostor. Aktuálně není z těchto důvodů možné přivážet další věci materiální pomoci na výše uvedenou adresu. Až se změní situace, budete včas informováni. Děkujeme za pochopení.


PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování paní Smetanové z Bazárku v Táboře za darování velkého množství dětského oblečení pro potřebné.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!