Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuDřevosochání na území MAS

Dřevosochání na území MAS Krajina srdce zahájíme s řezbářem Jiřím Nekolou v rámci projektu "Z pohádky do pohádky", který realizujeme s podporou Programu rozvoje venkova ve spolupráci MAS Šluknovsko.


ikona článkuExkurze - PŘÍRODNÍ ZAHRADY JIŽNÍ MORAVY

Občanské sdružení Přírodní zahrada srdečně zve všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti na exkurzi PŘÍRODNÍ ZAHRADY JIŽNÍ MORAVY v sobotu 28. června 2014


ikona článkuMAS KRAJINA SRDCE na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA

Srdečně Vás zveme na výstavu Země Živitelka do Českých Budějovic, která se koná na výstavišti od 28. 8. - 2. 9. 2014. Letos je to již 41. ročník. Nezapomeňte navštívit pavilon Z a venkovní plochu č.507, kde má svůj stánek i MAS Krajina srdce. :-) Těšíme se Vaši MASáci


ikona článkuJak jsme na tom ve srovnání s celým Jihozápadem

Státní zemědělský intervenční fond zveřejnil zprávu o schválených žádostech o dotaci žadatelů místních akčních skupin na území NUTS II Jihozápad za poslední 20. kolo jejich příjmu.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!