Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuOdborný seminář "Podpora rozvoje venkova v ČR"

Vážení partneři , příznivci venkova, jako již tradičně i v rámci letošního odborného doprovodného programu na Zemi živitelce v Českých Budějovicích bude připraven odborný seminář "Podpora rozvoje venkova v ČR".


ikona článkuKLOBOUKOVÁ PÁRTY

MAS Krajina srdce srdečně zve zaměstnance, partnery, brigádníky, sympatizanty a kamarády „MASky“ na Kloboukovou párty


ikona článkuZapojení venkovských podnikatelů do rozhodování o jejich osudu

Národní síť Místních akčních skupin ČR se dlouhodobě snaží o zapojení venkovských podnikatelů do procesu komunitně vedeného místního rozvoje. Toto odpovídá samotným principům spolupráce na základě metody LEADER – časem již osvědčeného modelu provázání aktivit obcí, neziskových organizací a podnikatelů.


ikona článkuFestival lokální gastronomie- Naše chutě

Datum konání: Neděle 17.8. 2014 od 11:00 do 21:00 Místo: zahrada restaurace Střelnice a přilehlý park Velký Šanc pod Tržním náměstí / V případě deště se akce koná v sálu Střelnice, Tábor Vstupné: 50 Kč


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!