Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

ikona článkuMAS KRAJINA SRDCE na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA

Srdečně Vás zveme na výstavu Země Živitelka do Českých Budějovic, která se koná na výstavišti od 28. 8. - 2. 9. 2014. Letos je to již 41. ročník. Nezapomeňte navštívit pavilon Z a venkovní plochu č.507, kde má svůj stánek i MAS Krajina srdce. :-) Těšíme se Vaši MASáci


ikona článkuJak jsme na tom ve srovnání s celým Jihozápadem

Státní zemědělský intervenční fond zveřejnil zprávu o schválených žádostech o dotaci žadatelů místních akčních skupin na území NUTS II Jihozápad za poslední 20. kolo jejich příjmu.


ikona článkuOdborné praxe pro mladé do 30 let v Jihočeském kraji

V rámci projektu "Odborné praxe pro mladé do 30 let v Jihočeském kraji" jsme v naší firmě obsadili pracovní místo, které je spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.


ikona článkuToulavské listy jsou na světě

Vyšly první Toulavské listy. Co najdete v aktuálním vydání? Kam za nejhezčími výlety Toulavský kalendář akcí Jak se Toulava na svět zrodila Vzpomínky na Toulavu A spoustu dalšího!


ikona článkuVýzva k podání nabídky

Občanské sdružení MAS KRAJINA SRDCE vyhlašuje výzvu k podání nabídky na vyhotovení tiskovin v rámci projetku "Živá kronika". Kompletní výzva je ke stažení zde. Návrh smlouvy o dílo ke stažení zde.


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec

Navštivte bazar na Venkovské tržnici!