Stručně o MAS Krajina srdce z.s.

Naše organizace komunikuje a spolupracuje se všemi subjekty působícími na území MAS, vítá nové nápady, je otevřená novým členům, aktivně se zapojuje do regionálních i nadregionálních aktivit, které mají rozvojový potenciál pro území MAS a snaží se budovat partnerství nejen v rámci České republiky, ale napříč Evropskou unií.


Aktuality

OZNÁMENÍ

Dne 10. 8. 2022 jsme odstěhovali všechny věci materiální pomoci z Církve československé husitské se sídlem na Farského ulici číslo 1960/7 v Táboře. Výdejna ošacení i možnost přivážet sem věci pro pomoc potřebným byla ukončena z důvodu rekonstrukce církevních prostor. Aktuálně není z těchto důvodů možné přivážet další věci materiální pomoci na výše uvedenou adresu. Až se změní situace, budete včas informováni. Děkujeme za pochopení.


PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování paní Smetanové z Bazárku v Táboře za darování velkého množství dětského oblečení pro potřebné.


OZNÁMENÍ

Výdej ošacení v Táboře na ulici Farského 1960/7 v budově Církve československé husitské bude v provozu naposledy ve středu dne 27. 7. 2022 od 9.00 do 12.30 hodin. Z důvodu rekonstrukce výdejních prostor bude tuto středu výdej ošacení ukončen. V případě, že se někdo nemůže či nestihne tento týden dostavit pro potřebné věci a je v nouzi, bude mu umožněno vzít si oblečení výjimečně ještě v pondělí 1. 8. 2022 od 9.00-12.00 hod.


POZVÁNKA na webináře

Pozvánka na webináře: Rozvoj politiky spolupráce zaměřený na budoucnost pro venkovské oblasti a lidi


Území MAS Krajina srdce

Úvodní stránka - Pravý sloupec