Aktuality
ikona článku

Film o krásách Toulavy si z Karlových Varů odvezl 1. cenu!

V rámci 21. ročníku karlovarského festivalu TOUR REGION FILM porota letos vybírala z téměř 130 soutěžních příspěvků. V kategorii filmů získala Toulava jako nejmladší turistická oblast 1. místo se svým snímkem Toulava... kardiozážitek i pro Tebe

Posláním festivalu je uvést a ocenit filmy a multimedia, které svou obsahovou náplní a uměleckou úrovní přispívají k rozvoji cestovního ruchu v České republice. Festival je součástí mezinárodního festivalu TOURFILM 2014.

„Do hotelu Thermal, kde probíhal denní program festivalu, jsme po červeném koberci vstupovali právě ve chvíli, kdy se na místě hlavního dění promítal náš toulavský film. Přivítání tak bylo vskutku pompézní!“ říká Luboš Mudra, režisér filmu a autor názvu Toulava.

Na galavečeru v Grand hotelu PUPP přebíral s Lubošem Mudrou 1. cenu v kategorii filmů i Jaroslav Krejčí, ředitel TOULAVY, o.p.s. a Monika Hienlová, autorka názvu filmu. „V nominaci bylo 64 filmů a jsme moc rádi, že jsme s naším snímkem v obrovské konkurenci takto uspěli. Děkujeme všem, co se na filmu podíleli,“ dodávají.